שאלות ותשובות

 

ביתי סובלת מעור אטופי (אסטמה של העור) האם המוצר מתאים גם לעור כזה והאים יש תופעות לוואי?

ראשית, חשוב לפנות לרופא שיאבחן אם באמת מדובר באסתמה של העור או תופעה אחרת, ואם יש צורך בתכשירים תרופתיים.

  1. אם מדובר ביובש, אדמומיות וגירוי, ללא פצעים פתוחים, אפשר לטפל עם קרם גוף TOPIC.  חשוב למרוח פעמיים ביום.  אם המצב לא משתפר תוך מספר ימים יש לפנות לרופא שוב.
  2. חשוב גם להרחיק מהעור חומרים שעלולים לרגש כמו בושם, דטרגנטים חזקים, אבק ובדים סינטטיים.  אני ממליצה לנסות את קצף הניקוי של TOPIC.

כל מוצרי TOPIC נבדקו על עור רגיש ועל עור ילדים עם אסתמה של העור.

בכל מקרה, בגיל כה צעיר יש לבדוק כל מוצר קוסמטי לפני תחילת השימוש : תמרחי פעם אחת על שטח קטן (כ ס"מ מרובע) ותמתיני מספר שעות על מנת לוודא שהוא איננו רגיש לאחד ממרכיבי הקרם. לגבי קצף הרחצה, תרחצי לו את אחת הידיים, תייבשי והמתיני מספר שעות לראות שלא מתפתחת תגובה.

מחפשת המלצה למוצרים עבור אסטמה עור שעוזרים להקלה החלמה במהירות

יש לבדוק עם הרופא המטפל אם המצב מצריך טיפול אנטיביוטי או סטרואידי.  אם מריחה של קרם מלחח מספקת, או מומלצת יחד עם טיפול נוסף, אני ממליצה למרוח קרם גוף TOPIC של קלינרל.  תמרחי פעם אחת על שטח קטן (כ ס"מ מרובע) ותמתיני מספר שעות על מנת לוודא שאין רגישות לאחד ממרכיביו.  אחרי זה מומלץ למרוח פעמיים ביום, אחרי אמבטיה.  אם המצב לא משתפר אחרי שבוע של טיפול יש לפנות לרופא שוב.
בסדרת TOPIC גם שמן לרחצה וקצף רחצה לבחירתך.  הסדרה פותחה לילדים אבל גם מבוגרים יכולים להשתמש במוצרים (וצפוי שירגיעו את העור). 

שלום אני מחפשת פיתרון לא סטורואידי ובטיחותי לאורך זמן לתינוק אטופי בן חצי שנה

יש לבדוק עם הרופא המטפל אם הדרמטיטיס של התינוק מצריכה טיפול אנטיביוטי או סטרואידי.  אם מריחה של קרם מלחח מספק, או מומלץ יחד עם טיפול נוסף, אני ממליצה למרוח קרם גוף TOPIC של קלינרל.  תמרחי פעם אחת על שטח קטן (כ ס"מ מרובע) ותמתיני מספר שעות על מנת לוודא שהוא איננו רגיש לאחד ממרכיבי הקרם.  אחרי זה מומלץ למרוח פעמיים ביום, אחרי אמבטיה.  אם המצב לא משתפר אחרי שבוע של טיפול יש לפנות לרופא שוב.
קרם גוף TOPIC הוא קרם קוסמטי ואינו מכיל קורטיזון או סטרואידים.  הוא גם ללא בישום. 

יש לילדה שלי כל פעם אחרי מקלחת פריחה מה עושים?

תנסי לרחוץ אותה במים קצת פחות חמים, ותראי אם זה משפיע.  יתכן שיש לה עור רגיש ואז רוח ומים חמים גורמים לאדמומיות וגרד.  במקרה כזה מריחה של קרם גוף TOPIC אחרי רחצה צריכה להקל.  לפני שימוש בתכשיר בפעם הראשונה יש לבדוק אם הילדה רגישה לאחד המרכיבים: תמרחי לה את הקרם במקום שנשאר יבש למשך מספר שעות על מנת לראות שלא מתפתחת אדמומיות או פריחה.  אם מריחה של קרם לחות אחרי מקלחת לא מקל יש להתייעץ עם רופא.

האם Clineral מתאים לתינוקת בת 3 חודשים?

כן, מה שהאמא אוכלת כשהיא מניקה משפיע על עור התינוק (על כל איבריו למעשה).  יש מחקרים הקושרים בין תפריט האמא להתפתחות אטופיק דרמטיטיס (אסתמה של העור) בתינוק.

אם את חושדת שיש בתפריט שלך משהו שעלול להשפיע לרעה על עור התינוק יש להתייעץ עם רופא ילדים.

מהי Clineral?

Clineral  סדרת מוצרים לטיפול במגוון בעיות עור , המשלבת פעילות דרמטולוגית קלינית עם תכונות סנסוריאליות המאפיינות תכשירים קוסמטיים איכותיים.

Clineral מלווה את המטופל בתחזוקת העור וטיפוחו ומסייעת מקומית כהשלמה לתרופות מרשם בזמן התלקחות.

מה עושה את Clineral לייחודי?

מוצרי Clineral  מכילים בוץ ומינרלים מים המלח המכילים תכונות ייחודיות התורמות לבריאות העור, והם חיוניים להאצה טבעית של תהליכים המקלים על תסמינים של בעיות עור. כל המוצרים נבדקו קלינית לבטיחות ויעילות

האם מוצרי Clineral מכילים סטרואידים?

לא, כל מוצרי Clineral הם ללא סטרואידים , ללא פרבנים ,ללא SLS / SLES, או חומרים אחרים העשויים לייצר גירוי בעור.

האם מוצרי Clineral מכילים בישום?

מוצרי Clineral אינם מכילים בישום. חלקם ריחניים קלות בשל שילוב של  שמנים ארומטיים או תמציות צמחים בעלי יתרונות טיפוליים להקלה על תסמיני בעיות עור.

האם מוצרי Clineral מתאימים לבעלי עור רגיש?

כל מוצרי Clineral נבדקו לאלרגיה ואושרו לשימוש לעור רגיש. עם זאת, במידה ומופיעה רגישות בעור לאחר שימוש ב- Clineral, יש להפסיק לאלתר את השימוש במוצר ולהתייעץ עם רופא העור שלך.

האם מוצרי Clineral בטוחים לשימוש עבור תינוקות וילדים?

Clineral TOPIC קרם גוף ו Clineral PSO קרם גוף עברו מבדקים המאשרים שימוש לעור תינוק. יתר המוצרים אינם מכילים מרכיבים אשר עשויים להיות מסוכנים לעור תינוק / ילדים. בכל מקרה של רגישות בעור, יש להתייעץ עם רופא העור שלך

איך אני יודע איזה מוצר לבחור?

זה תלוי במצב העור  שלך. סדרת Clineral מיועדת לסייע לחמשה מצבי עור שונים באמצעות קווי מוצרים ייעודים.

 

PSO = מיועד לעור עם נטייה  לפסוריאזיס

Topic = מיועד לעור  עם נטייה לאטופיק דרמטיטיס ( אסתמה של העור)

Sebo = מיועד לעור עם נטייה לסבוריאה

X-ZEM = מיועד לעור עם נטייה לאקזמה

D-Medic = מיועד לעור כף רגל סוכרתית

איפה אני יכול למצוא את מוצרי Clineral?

ברשתות הפארם, בבתי המרקחת של שופרסל, בקופות לאומית ובבתי מרקחת פרטיים.